1500 واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد۲ البرزمستقر می‌شوند


۱۵۰۰ واحد صنعتی در شهرک صنعتي اشتهارد ۲  البرزمستقر می‌شوند
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از استقرار ۱۵۰۰ واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد ۲ خبر داد
 به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگیر شاهمرادی،  با اشاره به کلنگ‌زنی شهرک صنعتی اشتهارد 2 در حاشیه سفر رئیس‌جمهور به استان البرز اظهار داشت: شهرک صنعتی اشتهارد 2 در فاصله 32 کیلومتری شهر کرج قرار دارد.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی البرز با بیان اینکه این شهرک از مصوبات هیئت دولت فعلی است، افزود: به دلایل مختلف اجرایی شدن این شهرک بسیار طولانی شد.
وی با اشاره به اینکه با توجه به سفر رئیس‌جمهور به استان البرز حل مشکلات این منطقه با سرعت بیشتری پیگیری شد، گفت: این شهرک در دستور کار شهرک‌های صنعتی و سازمان صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی ایران و استاندار قرار گرفت.
شاهمرادی با بیان اینکه قسمت بیشتر مشکلات اداری در استان و کشور در ارتباط با این امر حل شده است، ادامه داد: مساحت شهرک یک هزار و 23 هکتار است.
وی با اشاره به اینکه فاز نخست آن با مساحت 240 هکتار آغازبرای استقرار و ایجاد زیرساخت لازم برای شهرک صنعتی آغاز شد.
شاهمرادی با بیان اینکه در این فاز یک هزار و 500 واحد مستقر می‌شود، افزود: با تکمیل شهرک 25 هزار نفر شغل در این شهرک ایجاد می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای شروع فعالیت در شهرک بیش از 5 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: این اعتبارات به مرور زمان افزایش می یابد.
شاهمرادی با بیان اینکه اگر مشکلی نباشد فاز اول تا پایان سال 96 واگذار می‌شود، افزود: این شهرک دارای 4 فاز است که فاز به فاز راه اندازی می‌شود.

 
   1395/9/1 13:09    تعداد بازدید :  342

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 342
6.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )