ایجاد زیرساخت‌های صنعتی در البرز شتاب گرفته است


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: ایجاد زیر ساخت‌ها در شهرک‌ها صنعتی استان البرز شتاب مناسبی گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمرادي اظهار کرد: امیداواریم شتابی که در سال 1395 در تأمین زیرساخت‌ها صنعتی گرفته شده با سرعت بیشتری ادامه یابد تا کاستی‌های گذشته جبران شود.
وی اقدامات صورت گرفته زیست محیطی در شهرک‌های صنعتی استان البرز را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: وجود تصفیه خانه‌ها باعث خواهد شد که صنعت با حفظ محیط زیست پیش برود.
شاهمرادي تصریح کرد: زمین‌های صنعتی در استان برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم شده، ادامه داد: در هر منطقه نمی‌توان شهرك صنعتی ایجاد کرد بلکه در صورت وجود ظرفیتی در این مناطق آن‌ها را به سمت ایجاد خوشه صنعتی هدایت کنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه تصفیه‌خانه‌ها موجودات زنده‌هستند، اظهار کرد: باید به خوبی از تصفیه‌خانه‌ها نگهداری شود و شرکت‌های خدماتی در این خصوص توجیه شوند چرا که شركت شهرک‌های صنعتی تنها یکبار می‌تواند تصفیه خانه بسازد.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با تأکید بر اینکه ما مسئول صیانت از سرمایه گذاری‌های انجام شده در شهرک‌های صنعتی هستیم، افزود: باید به مسائل ایمنی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی توجه ویژه شود و به همین دلیل کارگروه ایمنی و بهداشت در آن‌ها با جدیت دنبال شود.
وی در پایان با تأکید بر اینکه تأمین آب از اولویت‌های اصلی شركت است، ادامه داد: هرچه به پیش می‌رویم بر شدت بحران آب افزوده می‌شود بنابراین باید از هدر رفت آب جلوگیری کنیم و برای تأمین آب برنامه ریزی داشته باشیم.
   1395/9/14 08:39    تعداد بازدید :  107

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 107
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )