بازدید مدیر عامل شرکت از شهرک اشتهارد


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرزاز فعالیتهای عمرانی سطح شهرک صنعتی و همچنين از 3 واحد صنعتي بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهركعاي صنعتي البرز وی در این بازدید با حضور در 3 واحد تولیدی بر رفع مسائل و مشکلات این واحد و دیگر واحدهای مشابه تاکید کرد و گفت: صنعتگرانی که در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول فعالیتند اغلب از صاحبان صنایع خوشنام وکار آفرینان برتر استانی و کشوری هستند که حمایت از این افراد در راس برنامه های مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در ادامه از بخشهای مختلف شهرک خصوصا از روند فعالیت عمرانی در این بخش بازديد کردند و افزود: رفع مشکلات سطح شهرک که به صورت عمومی است و همه صاحبان صنایع با آنها در گیر هستند باید با برنامه ریزی دقیق و مشارکت مطلوب شرکت شهرکهای البرز و شرکت خدماتی شهرک صنعتی مورد بررسی قرار گیرد که نتیجه این همکاری شکوفایی و بهبود اوضاع این شهرک را درپی خواهد داشت.
شاهمرادی سپس از روند فعالیت فنی اصلاح و رفع مشکلات تصفیه خانه شهرک بازدید کرد و با اعلام رضایت از وضعیت فعلی این تصفیه خانه گفت: اگر این کار با همین سرعت ودقت پیش برود، علاوه بر رفع کامل بوی بد ناشی از تصفیه فاضلاب که سالها ساکنین شهرک و مردم اشتهارد را آزار میداد، میتوان از پساب تصفیه خانه برای رفع مشکل کم آبی در بعضی بخشها نیز استفاده کرد.
وی همچنين بر همراهی و همکاری بیش از پیش شرکت شهرکهای صنعتی البرز با شرکت خدماتی شهرک صنعتی برای رفع هرچه سریعتر مشکلات این شهرک تاکید کرد.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان البرز لزوم حفظ محیط زیست در استان را لازمه ی توسعه دانست و تصریح کرد: با توجه به این امر مهم، از سوی دیگر البرز واجد استقرار صنایع بزرگي مي باشد تا علاوه بر تضمین تولید و اشتغال برای استان و نیل به موفقیت های صنعتی مباحث زیست محیطی و حفظ منابع طبیعی استان را نیز مدیریت مي شود.
شاهمرادي تجمیع صنایع در شهرک ها صنعتی را تنها راه علمی و عملی در حفظ محیط زیست استان عنوان کرد و افزود: در غیراینصورت پراکندگی صنایع می تواند مشکلات بسیاری را برای استان ایجاد نماید.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز با اشاره به پتانسیل های موجود در استان اظهار داشت: اجرای زیر ساختها در شهرکها صنعتی، موجب پویایی وفعال شدن شهرک ها صنعتی گردیده و رغبت سرمایه گزاران جهت سرمایه گذاری، تولید و اشتغال را بدنبال خواهد داشت.
وی در ادامه بیان داشت: تکمیل و توسعه زیر ساخت ها در شهرک ها ي صنعتی ورفع نیاز صنعتگران ازجمله مهم ترین اهداف شرکت شهرک های صنعتی استان بوده که امید است با افتتاح و بهره برداری  كامل از این پروژه ها ي عمراني و صنعتي گامی مناسب در جهت رشد و تعالی صنعت استان برداریم.
   1395/9/16 15:50    تعداد بازدید :  105

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 105
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )