جلسه تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در استان البرز


 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: در راستای سیاست های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و در خصوص ایجاد و تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه براي شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی جلسه ای در محل شركت شهركهاي صنعتي البرز برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي افزود: اين نشست كه با حضور همكاران معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، نماینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج همچنين مديران يكي از واحد صنعتی كه در محل شرکت شهرکهای برگزار شد در مورد حل نيازهاي فناورانه واحد هاي صنعتي  تبادل نظر نمودند.
شاهمرادی با تشریح و اهمیت موضوع ارتباط صنایع و دانشگاههای استان و همچنین لزوم حل نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی خواستار پیگیری جدی و مستمر در این زمینه گردید.
وی در این زمینه بیان نمود یکی از مهم ترین راه های برون رفت از مشکلات و رفع عارضه های صنعت استفاده از ظرفیت و پناسیل دانشگاه می باشد.
در پايان در جلسه مذکور موضوع رفع نیاز فناورانه یکی از واحدهای صنعتی عضو خوشه پلاستک استان مطرح و مقرر گردید دانشگاه آزاد اقدام لازم را در این خصوص انجام و راه حل های پیشنهادی خود را ارائه نماید.
   1395/9/22 15:03    تعداد بازدید :  168

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 168
9/10 (تعداد آرا 1 نفر )