برگزاری تور صنعتی مدیران صنایع البرز از صنایع استان تبریز


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز برگزاری تور صنعتی مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی البرز از صنایع مختلف استان تبريز خبر داد.
جهانگير شاهمرادي افزود: در این تور صنعتی 14 نفر از مدیران واحدهای صنعتی استان البرز از 4 واحد توليدي کیک و کلوچه طغری و لبنیات آذرنوش، صبح قشلاق مستقر در شهرک شهید سلیمی و  همچنین کارخانه درنا بنیس مستقر در شهرک سرمایه گذار خارجی استان تبريز بازديد كردند.
شاهمرادي در ادامه هدف از برگزاری تور صنعتی را آشنا شدن واحدهای صنعتی با صنایع بزرگ و مختلف کشور، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور، استفاده از تجارب واحدهای صنعتی بزرگ و... عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: این شرکت به منظور حمایت از واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برگزاری تورهای صنعتی برای دیدار از واحدهای صنعتی بزرگ و صنایع مختلف کشور و برپایی دوره‌های آموزش در زمینه‌های گوناگون برای ارتقای اطلاعات مدیران واحدهای صنعتی اقدام می‌کند.
رئيس هيأت مديره شركت شهركهاي صنعتي البرز تصريح كرد: در این تور صنعتی دوره آموزشی GMP برای شرکت کنندگان برگزار گردید. همچنین نشستی با حضور روسای انجمن صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی برگزار و مقرر شد هر گونه همکاری با واحدهای صنایع غذایی استان منوط به درخواست کتبی از طرفین  باشد.
   1395/9/22 15:12    تعداد بازدید :  131

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 131
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )