بازدید از شهرک صنعتی سمین دشت


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز به همراه سردار استاد حسيني فرماندهي سپاه پاسداران استان در راستای برنامه های حمایتی این شرکت از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی سمين دشت بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی در این بازدید با حضور در 3 واحد صنعتي قطعه سازان ميثاق، شركت توليد كننده واكس و شركت سيناژن توليد كننده دارويي ضمن بررسی مشكلات با مدیران واحدهای صنعتی در مورد مسائل و مشکلات پیش روی تولید تبادل نظر و راه کار های مناسب جهت حل مشکلات آن ها ارائه نمود.
 وي با بررسي مشكلات عمده وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک، بر افزایش تعامل با صنعتگران و ارتقای کیفیت خدمات به واحدهای صنعتی به مسئولين شهرك تاکید نمود.
همچنين سردار علی استاد حسینی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی سیمین دشت که با حضور شاهمرادی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز  انجام شد اظهار داشت: برنده شدن اقتصاد ما کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی در کشور است.
فرمانده سپاه البرز در مورد بازدید خود از تعدادی از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت، بیان کرد: در کارخانه تولید قطعات اگزوز بیش از 340 کارگر در دو شیفت و در شركت دارويي 1700 نفر در سه شيفت مشغول به‌ کار هستند و این اشتغال‌زایی مجاهدت است.
وی افزود: درست است که نیروهای ما در عرصه جنگ سخت نبرد می‌کنند، اما اگر تولیدکنندگان ما در عرصه تولید فعال نباشند و اشتغال ایجاد نکنند، رزمنده‌های ما هم نمی‌توانند در میدان نبرد حاضر شوند.
سردار استاد حسینی با اشاره به اینکه اگر ما به تولیدکنندگان کمک‌ کنیم اقتصاد مقاومتی که مد نظر مقام‌ معظم‌ رهبری است شکل‌می‌گیرد، افزود: کمک به این تولید کنندگان با حمایت دستگاه‌هایی که در کشور باید حامی این صنایع باشند محقق می‌شود.
وی با بیان اینکه در سطح استان البرز بیش از 70% از کارخانه‌های صنعتی فعال هستند و این وضعیت نسبت به کل کشور خوب است، ادامه داد: باید همین کارگاه‌هایی که فعال هستند را حمایت کرده تا تولیداتشان بیشتر شود و رونق و توسعه و اشتفال توسعه پیدا کنند.
سردار استاد حسینی با بیان اینکه انتظار بیشتری در مورد حمایت از تولید کنندگان از سوی دولت وجود دارد، تصریح کرد: دولت هم سیاست حمایت از تولید را در پیش گرفته اما انتظار این است که این حمایت‌ها مضاعف شود.
سردار استاد حسینی با اشاره به اینکه امروز مجاهدت اقتصادی کمتر از مبارزه در میدان جنگ در مقابل دشمن نیست، گفت: ایجاد اشتغال و رونق تولید و به کار گیری نیروی داخلی هم نوعی از مجاهدت است.
وی در رابطه با مشکلات واحدهای صنعتی در استان، گفت: با تشکیل کارگروه رفع تسهیل و رفع موانع تولید بسیاری از مشکلات واحدهای صنعتی در استان مرتفع شده است.
فرمانده سپاه البرز با بیان اینکه بازدید میدانی از واحدهایی تولیدی خاطر نشان کرد: این بازدیدها می تواند در راستی کمک به تولید کنندگان باشد.
استاد حسینی در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین خواسته تولیدکنندگان چه بود، گفت: امروز تولیدکنندگان ما از تحریم‌های خارجی ناراحت نیستند بلکه اگر مجموعه‌های داخلی به تولیدکنندگان ما کمک کنند بسیاری از مشکلات حل‌ شدنی است و اقتصاد ما رونق پیدا می‌کند.
وی با بیان اینکه ما در بعضی جاها زیاد وابسته به تحریم نیستیم و سالهاست که تحریم را دور زده‌ایم، ادامه داد: گاهی اوقات برخی سخت‌گیری‌های داخلی  مشکلات بیشتری را برای صنعت‌گران ایجاد می‌کند.
وی گفت: اگر بانک‌ها از نظر درصد سود وام بانکی به تولیدکنندگان و صنعت گران کمک کنند بسیاری از مشکلات این تولیدکنندگان حل‌شدنی است.
   1395/9/24 09:22    تعداد بازدید :  213

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 213
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )