معرفی توانمندی صنایع البرز مقدمه استفاده از کالای داخلی در استان


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز برنامه های بازدید و معرفی واحدهای توانمند صنعتی در استان را سبب بهره مندی  و استفاده از کالای داخلي  بعنوان محوری ترین اصل در اقتصاد مقاومتی و تلاش برای خودکفایی دانست.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز؛ جهانگير شاهمرادي با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای تعامل بیشتر دستگاه های خدمت رسان به بخش صنعت، برنامه هاي متعددي جهت بازديد مديران استان از تاسیسات زیربنایی و واحدهای صنعتی شهرکهاي صنعتي البرز در دستور كار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: آشنایی مسوولان مربوطه استان با واحدهای صنعتی توانمند و بنام البرز ضمن معرفی توان بالای صنعتی استان، سبب بهره مندی و استفاده از کالای ایرانی بعنوان محوری ترین اصل در اقتصاد مقاومتی و خود کفایی در بخشی از این صنعت می شود.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز بیان داشت: واحدهای صنعتی فعال و توانمندی در سطح شهرکها صنعتی البرز مشغول به فعالیت هستند که یک فرصت و افتخار برای استان است ولی متاسفانه آنگونه که شایسته آنهاست معرفی و شناخته شده نیستند.
جهانگير شاهمرادي رونق صنعت استان را نیازمند بهره گیری از ماشین آلات به روز عنوان کرد و توضیح داد: خوشبختانه واحدهای فعال در بخش توليد استان ماشین الات مناسبی را در فاز توسعه‌ای خود در حال فعال سازی دارند که امیدواریم با ورود آنها به چرخه تولید شاهد رونق بازار داخلی باشیم.
وی فرصت پیش روی کشور در تعامل با جهان را مغتنم دانست و بیان داشت: فعالان صنایع کوچک البرز می بایست از این فرصت برای بدست اوردن دانش و تکنولوژی روز دنیا استفاده کنند.
شاهمرادي در ادامه بر ضرورت به روز رسانی و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در صنایع کوچک تاکید کرد و گفت: برای تولید کالای مرغوب و در عین حال ارزان و قابل رقابت دیگر نمی توان بر روی روش های سنتی گذشته تکیه کرد بلکه باید با صنعتی سازی و تولید انبوه زمینه حضور جدی کالای ایرانی در دوران پسا تحریم را فراهم کنیم.
   1395/9/29 08:10    تعداد بازدید :  159

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 159
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )